Stále s tebou – dojemný příběh o rodině, přátelství i zlomeném srdci

Máte rádi romány o lásce, ztrátě, přátelství i rodině? Dojemný příběh Stále s tebou vám vžene do žil novou chuť do života. Prožíváte ztrátu svého blízkého? Tak právě vám je určena kniha Sian O’Gorman. 

Milly Bryneová přijde o svého otce a svět se ji obrátí vzhůru nohama. Z jejího klidného života se stává jeden velký chaos, neklid a nejistota. Do Dublinu přijíždí její kamarádka, která se ji snaží pomoci. Na Milly čeká jedno důležité rozhodnutí. Jak se nakonec zachová? Jde správným směrem nebo je čas na pořádnou změnu? Tak to už se nechte překvapit a pusťte se do čtení. Věřte, že nebudete litovat. Čeká vás příjemné čtení, s napětím i zajímavým humorem.

Kniha se mě moc líbila. Byl to první román od této autorky a určitě ne poslední. Těším se na její další počin. Kniha se mně četla velice dobře a užívala jsem si ji od začátku, až do konce. Na 360 stranách najdete 57 kapitol, zakončeny doslovem dva roky poté a poděkováním autorky všem, co se na knize podíleli, případně ji pomáhali. Děj byl zajímavý. Když přijdeme o své blízké, o otce, je to pro nás velká rána, se kterou se musíme vyrovnat. Sama jsem to zažila ve svým 14 letech a musím říci, že to bylo velmi složité a dodnes to ještě nemám úplně vyřešené. Moc jsem hlavní hrdince fandila, aby vše zvládla a našla nakonec svou rovnováhu v životě a aby se vše obrátilo k lepšímu. Moje subjektivní hodnocení románu je pozitivní a doporučím ho všem romantickým duším, co si chtějí přečíst příběh o lásce, rodinném poutu i zlomeném srdci. Některé myšlenky jsem musela déle vstřebávat a zamýšlet se nad nimi. Na první pohled se tento román může zdát jednoduchý, ale není tomu tak. Pojďte se společně se mnou začíst do románu Stále s tebou a užít si ho plnými doušky.

Ukázka z knihy:

Neměla jsem ponětí, že se v práci takhle cítíš.“

Zakroutila hlavou, pohlédla na mě, jako bych se zbláznila.

„Jsem zdravotní sestra. Vzpomínáš? Tak to máme všechny.

Nestěžujeme si, ne dokud se nedostaneme k bodu zlomu, protože je to povolání.. celé ty roky strávíš tím, že chceš pomáhat lidem, a potom škola.. a pak jak bys mohla odejít, protože když to nebudeš dělat, kdo jiný bude?“

„To je mi líto.“

„Jo, no, mně taky. A Hugh byl taky z práce vystresovaný, oba jsme si to nosili domů. Pracoval tak tvrdě a tak..no.. někdy se nepodaří, aby láska fungovala. Nebo se z lásky stane práce a nemůžeš to dělat a skutečná práce…

Znovu jsme se ponořily do ticha.

„Myslíš, že to ještě můžete vyřešit? Najdete zpátky jeden k druhému cestu?“

„Kdo ví?“ A pak řekla: „A co ty? Co se děje v tvém milostném životě? Je Ryan ten pravý?

Několik slov o autorce:

Sian O’Gorman se narodila v Galway na západním pobřeží Irska, vyrostla v krásném městě Cardiffu a pak si našla cestu zpět do Irska, kde nyní žije na východě země ve vesnici Dalkey, kousek po pobřeží od Dublinu. Pracuje jako producentka pro rádio RTE.

Autorka: Sian O’Gorman

Přeložila: Petra Floriánová

Žánr: beletrie, společenský román

Vydáno: Euromedia Group, a.s. – Ikar, Praha, 2021

Počet stran: 360

Vazba knihy: pevná s papírovým přebalem

ISBN 978-80-249-4592-7

Knihu můžete koupit zde

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *