Rodinný hotel – Nový začátek

Máte rádi rodinné ságy? Chcete prožívat radosti i starosti rodiny Kuhlmannových z hotelového prostředí? Tak právě vám je určena novinka s názvem Rodinný hotel – Nový začátek, kterou vydala Euromedia Group v edici Světový bestseller. 

Rodina Kuhlmanových vlastní nádherný hotel a chtějí konkurovat slavnému Grand hotelu v Heiligendammu. Elisabeth je nemladší dcera Henricha Kuhlmanna, která má opravdu talent pro vedení hotelu, se chce na jeho rozvoji podílet. Jeho syn Paul má trochu jiné názory a pohled na svět. Zamiluje se do svého sloužícího. Jak tento milostný trojúhelník dopadne? Ohrozí chod hotelu? Podaří se tomuto klamu obstát v tak tvrdé konkurenci? Tak to už se nechte překvapit a pusťte se do čtení. Rozhodně nebudete litovat.

Na obálce knihy je mladá dáma s knihou v ruce, v pozadí je nádherný hotel u moře. Vyvolává to ve mně pocit jít se tam hned podívat, projít se v hotelovém parku. Opravdu příjemný pocit.

Vydavatelství připravuje další díl  s názvem Rodinný hotel – Bouřlivá doba. Už se moc těším, až další díl vyjde. Tato sága mě opravdu zaujala. Velice zajímavé, poutavé a bohaté vyprávění vás hned vtáhne do děje a budete chtít číst dál a dál. Mám moc ráda romány z tohoto prostředí a velice si na tomto románu cením toho, že na začátek knihy dala autorka seznam osob, které se v tomto románu vyskytují. Usnadní vám tak jednodušší pochopení děje a budete se v něm lépe orientovat. Kniha má 28 kapitol, 424 stran. Děj je datován od roku 1912 až po rok 1919.

Kniha Rodinný hotel je emotivní román plný zvratů, o lásce a rodinném podnikání.

Ukázka z knihy:

„Škoda. Bohužel nemáte nejmenší tušení o tom, jak se vede hotel,“ obořila se na neznámého. Muž se překvapeně obrátil. Ústa se mu roztáhla pobaveným úsměvem. „Myslíte? A vy sama jste snad expertka v této oblasti?“

Elisabeth cítila, jak pod jeho pohledem rudne. To ji ještě víc pobouřilo, „ano, jsem. A vy se mýlíte. Pro hodnocení prvotřídnosti hotelu není rozhodující jeho poloha, ale servis a prostředí. V Paláci Heiligendamm se každý host, ať přichází odkudkoli, cítí jako doma. Právě proto, že my poskytujeme ten nejlepší servis.

A věřte mi.. nádherným výhledem se nikdo nenasytí.“

„Zajímavý názor, „Natáhl k ní ruku.

„Jmenuji se Julius Falkenhayn. A vy jste kdo?“

„Elisabeth Kuhlmannová, „odsekla a váhavě mu nabídla svoji pravici.

„Dcera majitele tohoto hotelu.“

Co je nesmyslného na tom, že se chci naučit něco o podnikání svého otce?

Proč musím v devatenáctém století ubíjet svůj čas pletením a hodinami hudby?

Copak se nedokáže matka radovat z toho, že chci dělat něco smysluplného?

Úvod do rodinné ságy o hoteliérské rodině v Heiligendammu. Vydavatelství připravuje Rodinný hotel – Bouřlivá doba – 2. část.

Několik slov o autorce:

Michaela Grünigová se narodila, vyrostla a je duševně spjatá s Kolínem nad Rýnem, ačkoli dlouhá léta pracovala v cizině. Tam poznala nejen zajímavé lidi a jejich příběhy, ale objevila i svou velkou lásku k cestování, která ji však stejně vždycky nakonec zavedla do milovaných končin u Baltského moře. Od roku 2010 se pro její hobby, psaní příběhů, stalo povoláním.

Autor: Michaela Grünigová

Přeložila: Pavla Lutovská

Žánr: rodinná sága, beletrie, historický román, edice světový bestseller

Vydáno: 2021, Ikar,  Euromedia, Praha

Počet stran: 424

Vazba knihy: pevná s papírovým přebalem

ISBN: 978-80-249-4598-9

Knihu můžete koupit zde

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *