Nejlepší maminka na světě

Maminku máme všichni. Maminku, která léčí naše bolístky a nutí nás, abychom se teple oblékali, když je špatné počasí. A kdo je vlastně maminka? Otázka je to docela jednoduchá, přesto na ni existuje tolik odpovědí, kolik je na světě způsobů, jak vychovávat dítě. A je jich vážně tisíc a jeden. Která maminka si vlastně zaslouží titul nejlepší maminka na světě? Tak o tom se dozvíte v půvabné publikaci s názvem Nejlepší maminka na světě. 

Kniha nás zavede do zvířecího světa, povypráví o tom, jaká maminka je ze všech maminek ta nejlepší. Dozvíte se, jak se stará maminka laň o své děti, kukačka, labuť, tučňák, vlčice, žralok, liška, hrošice, a mnoho dalších maminek, ale i maminka z té lidské říše. Pojďte se společně posadit, zastavit a začíst se do novinky, kterou vydala Grada Publishing a.s., pod značkou bambook s názvem Nejlepší maminka na světě.

V knize vás čeká celkem 20 příběhů. 19 zvířecích a ten jeden lidský. V knize najdete celostránkové ilustrace s milými příběhy, které zahřejí u srdíčka. Formát knihy je velmi vhodný do každé maminčiny kabelky, do batůžku, na cesty, do ordinace a vykouzlí všem úsměv na tváři a odvede myšlenky od starostí běžného dne.

Publikace je opravdu nádherná. Čtení mě moc bavilo a užila jsem si ho od začátku až do konce. Když jsem tuto knihu viděla v edičním plánu vydavatelství, rozhodně mně udělala velkou radost. Maminky jsou ty nejdůležitější osoby v našem životě a znamenají pro nás všechno. Myslím si, že si rozhodně pozornost zaslouží. Dozvědět se o tom, jak se maminky ze zvířecí říše starají o své potomky je určitě roztomilé.

Kniha je určena pro děti od 5let, všem maminkám a nejen jim. Publikace s podobným tématem na knižním trhu rozhodně chybí.

A co když je nakonec tou nejlepší maminkou na světě prostě máma, která tě miluje?

Ukázka z knihy:

Maminka kočka

Pro tuto svobodnou matku není nic důležitějšího než nezávislost. Své maličké sice po celé týdny čistí, krmí mateřským mlékem, chrání a hýčká, ale potom se k nim najednou nezná. Dělá, že neslyší, když začnou mňoukat, několikrát za den zmizí a odmítá je kojit. To proto, že její koťata už jsou dost velká, aby se o sebe postarala sama.

Škoda, že je pokládána za matku s kamenným srdcem. Chová se tak jen pro dobro svých dětí, aby z nich vychovala samostatné a hrdé šelmy!

Neměla by trofej za nejlepší maminku získat právě ona?

Autor: Sébastien Perez

Ilustrace: Benjamin Lacombe

Přeložila: Ladislava Součková

Žánr: populárně naučná pro děti

Vydáno: 2023, Vydala Grada Publishing, a.s., pod značkou bambook , Praha

Počet stran: 64

Vazba knihy: pevná, s laminovaným potahem

ISBN: 978-80-271-3752-7

Knihu můžete koupit zde

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *