Album předškoláčka – nádherná vzpomínka na mateřskou školu

Hledáte zajímavý dárek pro svého předškoláka případně pro sebe i jeho prarodiče? Album předškoláčka je báječná publikace, která zachytí ty nejdůležitější okamžiky vašeho předškoláka v mateřské škole, tak jak šel čas, na které budete vzpomínat opravdu celý život. 

Vstup do mateřské školy je nesmírně důležitý mezník v životě každého dítěte. Tato kniha vám pomůže sbírat prožité okamžiky, pomocí fotografií, ale i vpisováním různých poznámek, o tom, komu vlastně kniha patří, kdo jsou jeho rodiče, příbuzní, co všechno dítě v mateřské škole prožilo od prvního dne, co rádo dítě v mateřské škole dělá, jaké absolvovalo besídky, karneval, či Vánoce nebo Velikonoce. Dále tak, jak slaví narozeniny společně s jinými dětmi, jaké pokroky v kreslení dítě má, co zajímavého se ve školce naučilo, či na jaké výlety jelo s ostatními kamarády.

Publikace je nádherná a musím říci, že se povedla. Úplně na mě nostalgicky dýchla, když byli moji kluci ve školkovém věku. Podobná kniha v té době nebyla a možná mě to i trochu mrzí. Jsem moc ráda, že ji mohu u svých „školkových dětí“ využít a doporučit rodičům, či prarodičům, prostě všem, kteří chtějí zachytit ty nejkrásnější okamžiky prožité v mateřské škole a uchovat ty nejúžasnější vzpomínky na celý život.

V knize jsou použity ilustrace Heleny Zmatlíkové, které jsou moje srdcová záležitost. Připomínají mně vzpomínky na školní léta, dětství i na krásné knihy. Do této knihy můžete vlepovat i různé fotografie, zakládat obrázky, dopisovat různé informace, děti mohou do knihy i kreslit.

Publikace se povedla a myslím si, že díky ní mohou rodiče, prarodiče, ale i učitelky mateřských škol vkládat fotky i psát různé texty aktuálně. Zážitky jsou zde řazeny chronologicky, od začátku nástupu do mateřské školy, až po vstup do 1.třídy.

Kniha je určena pro děti od 4 let.

Ilustrace: Helena Zmatlíková

Edice: dětská literatura

Vydáno: 2017, Grada Publishing, a.s, Praha, pod značkou Bambook

Počet stran: 48

Vazba knihy: pevná šitá vazba

ISBN 978-80-271-0019-4

Knihu můžete koupit zde

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *