S láskou z Riviéry- prosluněný příběh

Máte rádi romány Julie Caplinové? Chcete si užít nádhernou romantiku Azurového pobřeží, aniž vyjdete ze svého domu? Tak právě vám je určena novinka nakladatelství Motto, jehož autorkou je Jules Wake, rodným jménem Julie Caplin. 

Carrie má snoubence Alana. Jejich vztah vypadá na první pohled jako dokonalý a bezchybný. Opak je ale pravdou. Carrie je ale bohužel stále vdaná s jedním úspěšným hercem Richardem, který se toulá někde v Hollywoodu a na Carrie si v davu fanynek ani nevzpomene. Carrie má možnost se s ním potkat na Azurovém pobřeží a své úřední manželství ukončit. To co se stane na Azurovém pobřeží si ani jeden ani ve snu nepředstavovali. Jak to nakonec vše dopadne? Vyřeší Carrie svůj vztah s Richardem? Tak to už se nechte překvapit. Čeká vás nádherný pobyt u moře.

Kniha se mně moc líbila. Miluji romány Julie Caplinové a vždy se těším na další destinaci, kterou ve své knize popíše. Opět mě její kniha zaujala a čtení jsme si užila od začátku až do konce. Má 36 kapitol, 368 stran, je zakončena epilogem a poděkováním autorky. Mám moc ráda romány z prostředí kaváren a restaurací, o cestování, i jídle. Je to velice příjemné. Román o lásce, štěstí, o náhodě i minulosti vás rozhodně chytne za srdce. Zažijete příjemnou pohodu, napětí, ale i lásku, to co je příjemné si v těchto ošklivých dnech přečíst. Titul s radostí doporučím všem milovníkům Julie Caplinové, cestování, i těm, co mají rádi romantiku. Tuto knihu k recenzi jsem si nevybrala náhodou. Byla mně doporučena. Moje očekávání naprosto splnila. Jelikož to není první kniha z této edice, určitě se těším se na další knihu této autorky.

Série plná lásky od autorky romantických útěků Julie Caplinové.

Ukázka z knihy:

Když se posadily k obědu, ode dveří se ozval zvuk oznamující příchod návštěvníka. Carrie sebou trhla a v duchu zadoufala, že to bude Richard. Mohl už skončit s natáčením? Než se stačila zvednout, Jade už byla u dveří. „Já to vyřídím.“

„Nevím, kdo si myslí, že to asi může být,“ řekla Angela a ukrojila si bagetu.

„Tahle se docela povedla, ale pořád to není ta pravá francouzská.“

„Podle mě chutná výborně.“

Angela byla odhodlaná, že se s Marisinou pomocí naučí do svého odjezdu péct francouzské pečivo.

Carrie ji napodobila a natřela si na bagetu měkký kozí sýr, který objevily na místním trhu.

„Zdravím vás, moje nejoblíbenější dámy na světě.“

Carrie sousto zaskočilo v krku.

Několik slov o autorce:

Jules Wake

Než se rodačka z britského Yorkshiru stala spisovatelkou, pracovala ve světě PR pro mnoho známých značek. Díky této zkušenosti měla možnost zdokonalit své jazykové dovednosti a také poznat mnoho evropských měst, která se objevují v její literární tvorbě.

Jules Wake snila o dráze spisovatelky už od dětství. V roce 2014 debutovala knihou Talk to Me. Její další román Pozdrav z Itálie (v nakladatelství Motto vyšel v roce 2019) se stal bestsellerem a zajistil jí úspěch po celé Evropě stejně jako vánoční romance Notting Hill pod sněhem (2020).

Kniha je obsahově volně propojená s dalšími romány S láskou z Paříže a S láskou z Říma.

Pod svým rodným jménem Julie Caplin vytvořila autorka oblíbenou sérii Romantické útěky zahrnující Cukrárnu v Paříži, Kavárnu v Kodani či Chatu ve Švýcarsku.

 

Autor: Jules Wake

Přeložila: Klára Krasula

Řada: S láskou

Žánr: román, čtení pro ženy, romantika, love story

Vydáno: 2023, Motto ve společnosti Albatros media, Praha

Počet stran: 368

Vazba knihy: brožovaná lepená s chlopněmi

ISBN: 978-80-267-2433-9

Knihu můžete koupit zde

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *