S láskou z Londýna- vánoční romance od Julie Caplinové

Máte rádi romány Julie Caplinové? Chcete si užít nádhernou romantiku Londýna, aniž vyjdete ze svého domu? Hledáte příjemné čtení pro své blízké pod stromeček? Tak právě vám je určena novinka nakladatelství Motto, jehož autorkou je Jules Wake, rodným jménem Julie Caplin s názvem S láskou z Londýna. 

Tilly je známá maskérka v londýnské opeře. Má snoubence Felixe. Užívají si příjemné chvíle. Co dokáže jeden zavirovaný email, který ji svede dohromady s jedním pohledným ajťákem Marcusem? Najdou společnou řeč? Ona romantická duše, milující umění, on člověk milující moderní technologie.Vše se začne hroutit jako domeček z karet a pohledný Marcus se jí stane velkou oporou. Jak to nakonec vše dopadne? Jaký předvánoční čas si nakonec Tilly užije? Tak to už se nechte překvapit a pusťte se do čtení. Čeká vás další z příjemných romancí z pera Julie Caplinové. Nejlepší vánoční dárek je totiž ten, o kterém nevíte, že ho chcete, ale na první pohled si ho zamilujete.

Kniha se mně moc líbila. Miluji romány Julie Caplinové a vždy se těším na další destinaci, kterou ve své knize popíše. Opět mě její kniha zaujala a čtení jsme si užila od začátku až do konce. Má 39 kapitol, 376 stran, je zakončena epilogem a poděkováním autorky. Mám moc ráda romány z prostředí kaváren a restaurací, o cestování, i jídle. Je to velice příjemné. Zažijete příjemnou pohodu, napětí, ale i lásku, to co je příjemné si v těchto ošklivých dnech přečíst. Titul s radostí doporučím všem milovníkům Julie Caplinové, cestování, i těm, co mají rádi romantiku. Tuto knihu k recenzi jsem si nevybrala náhodou. Zaujala mě její anotace. Moje očekávání naprosto splnila. Jelikož to není první kniha z této edice, určitě se těším se na další knihu této autorky.

Ukázka z knihy:

„Promiň, že jsem tě nahoře tak odstrčila, vypadal jsi trochu…“

Zasmál se,. „No jo, netušil jsem, že dokážeš být tak temperamentní. Jako formule. „To bylo něco.“

„Mám to nazkoušené.“

„Už se ti to někdy nepovedlo načas?“

„No jasně.“ Při té vzpomínce jsem se musela usmát.

„Jednou teda dost nešikovně. Naštěstí to bylo jen na zkoušce. Původně jsme na změnu měli jen pět vteřin, za tu dobu jsme měli herci vyměnit paruku, ale to se prostě nedalo. Nakonec jsme to museli celé přepracovat a místo paruky použít jen pár dlouhých pramenů, které jsme mohli jen připevnit na vlasy.“

„Musí to být dost stresující s tím chlápkem, který všechno stopuje.“

„To je inspicient. V pohodě, většinou máme dvě vteřiny navíc.“

„Já bych to asi nechtěl, aby mi pořád někdo se stopkama dýchal na krk.“

Udiveně jsem zvedla obočí.

„Vlastně by mě docela zajímalo, co se dělo na jevišti. Proč tam bylo tolik krve.

„Musíš se jít někdy podívat. je to docela dlouhé, ale na konci to do sebe krásně zapadá. I když už je vlastně konec, to byla derniéra. Můžeš se ale dostat na Romea a Julii.“

„Balet?“

„Ale no tak. Není to jen o tancování. Když pracuješ v divadle, měl bys vidět od každého něco.“ Úplně poprvé jsem se cítila jako jemu rovná. Oba jsme profesionálové.

Několik slov o autorce:

Jules Wake

Než se rodačka z britského Yorkshiru stala spisovatelkou, pracovala ve světě PR pro mnoho známých značek. Díky této zkušenosti měla možnost zdokonalit své jazykové dovednosti a také poznat mnoho evropských měst, která se objevují v její literární tvorbě.

Jules Wake snila o dráze spisovatelky už od dětství. V roce 2014 debutovala knihou Talk to Me. Její další román Pozdrav z Itálie (v nakladatelství Motto vyšel v roce 2019) se stal bestsellerem a zajistil jí úspěch po celé Evropě stejně jako vánoční romance Notting Hill pod sněhem (2020).

Kniha je obsahově volně propojená s dalšími romány S láskou z Paříže a S láskou z Říma.

Pod svým rodným jménem Julie Caplin vytvořila autorka oblíbenou sérii Romantické útěky zahrnující Cukrárnu v Paříži, Kavárnu v Kodani či Chatu ve Švýcarsku.

Autorka: Jules Wake

Přeložila: Klára Krasula

Žánr: román, čtení pro ženy, romantika, love story

Vydáno: 2023, Motto ve společnosti Albatros media, Praha

Počet stran: 376

Vazba knihy: brožovaná, lepená s chlopněmi

ISBN: 978-80-267-2536-7

Knihu můžete koupit zde

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *