Pláž v Chorvatsku – romantická plavba zalitá sluncem a letní pohodou

Milujete léto a Chorvatsko? Chcete zažít příjemnou plavbu s trochou vzrušení? Máte rádi romány Julie Caplinové? Další kniha z jejího pera s názvem Pláž v Chorvatsku vás tentokrát přenese na krásnou pláž a ještě krásnější jachtu. 

Maddie je třicetiletá žena, která vystudovala dějiny umění. Prozatím nenašla vhodnou práci, aby se ve svém oboru uplatnila. Přijme tedy brigádu, kde bude pracovat na luxusní jachtě v Chorvatsku u lidí z módního průmyslu. Tuto práci jí na léto nabídla její kamarádka Nina, jenž má bratra Nicka. Ten tam jede se svou přítelkyní Tarou. Velice krásnou, ale rozmazlenou a arogantní dívkou, která dokáže všem pořádně znepříjemnit celou plavbu. Nick pochází z farmářské rodiny a vlastně se ani k Taře nehodí. Postupně to na lodi začíná skřípat a Nick se musí rozhodnout, jak to s ním vlastně bude dál. Uvědomí si, že Tara není vůbec ta pravá? Bude to nakonec plavba, která více lidem z ní změní život? Pojďte společnou se mnou prožít příjemnou plavbu po chatě. Čeká vás výborné jídlo, plno sluníčka, příjemný vítr ve vlasech i velice různorodá skupinka bohatých lidí.

Román Julie Caplinové mě opět nezklamal. Když jsem viděla v edičním plánu vydavatelství Grada, že má vyjít další příjemné čtení této báječné autorky, neváhala jsem. Prostě jí musím mít doma. A i se tak stalo. Styl, jakým autorka popisuje různá místa vhodná na výlet mě prostě baví. I když jsem v tom místě třeba nebyla, dokážu si to barvitě představit, jak to tam asi vypadá. Po přečtení jejích knih mám chuť sbalit batoh a vyrazit tam, poznat hlavní postavy knihy. Na titulní stránce knihy je krásná pláž, v pozadí domy a výborný drink, který vás nutí jej ochutnat.

Čtenáři se díky této knize dozví, jak to asi chodí v branži modelingu, jakým způsobem ženy drží diety, případně je trápí různé poruchy příjmu potravy, jako je např. bulimie. Autorka se této problematiky dotkla a myslím si, že je to velice dobře, jelikož je to nemoc, která není na první pohled vidět a měla by se léčit jako každá jiná nemoc.

Mám moc ráda romány z prostředí kaváren, restaurací i různých destinací, kam můžete cestovat, poznávat jejich kulturu, dále také jejich speciality. Kniha má 360 stran, je zakončena epilogem a poděkováním autorky všem, co se na knize nějak podíleli. Pohodové čtení, které si můžete zabalit k vodě, vás bude bavit od začátku až do konce. Lehce se v textu ztratíte a budete mít pocit, že se skutečně na jedné luxusní jachtě nacházíte. Moje subjektivní hodnocení románu je určitě pozitivní a doporučím ho všem milovníkům Julie Caplinové, dále také všem vášnivým cestovatelům, romantickým duším, a nejen jim. Vtipný příběh o lásce, štěstí i cestování vás chytne od první strany. Pokud jste tedy tuto novinku nečetli, určitě neváhejte a napravte to. Věřte, že nebudete litovat.

Autor: Julie Caplinová

Přeložila: Michaela Klevisová

Žánr: román pro ženy

Vydáno: 2020, Vydala Grada pod značkou COSMOPOLIS, Praha

Počet stran: 360

Vazba knihy: brožovaná lepená s chlopněmi

ISBN: 978-80-271-2935-5

Knihu můžete koupit zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *