Za pět let – všechno může být jinak, než jste si představovali

Hledáte nezapomenutelný příběh? Máte rádi sny, které se postupem času splní? Tak právě vám je určena novinka Za pět let, jehož autorkou je Rebecca Serleová. 

Hlavní postava románu Dannie je úspěšná právnička. Se svým přítelem Davidem žije velice spokojený život. David jí požádá o ruku a vypadá to, že jí čeká slibná budoucnost. Dannie má nejlepší kamarádku Bellu, která je její pravý opak. Bohém, která střídá muže. Dannie se jednu noc zdá velice živý sen, ve které se vidí za pět let s jiným mužem, než s Davidem. Jak Dannie s touto informací naloží? Jak se její život bude ubírat dál? O několik dní později jí Bella představí svůj nový objev. Přesně toho muže z jejího snu. Aaron, velice úspěšný architekt. Dannie své tajemství nikomu neprozradí. Brzy se od Belly dozvídá špatnou zprávu, která všem změní život k nepoznání. Kde bude Dannie za pět let? Tak to už se dozvíte, pokud se začtete do tohoto báječného románu.

Tuto knihu  jsem si k recenzi nevybrala náhodou. Doporučila mně jí paní Helena Frantová z vydavatelství Euromedia Group, a.s. Moc jsem se na tuto knihu těšila. Když jsem jí otevřela, hned se do ní začetla a nemohla jsem přestat. Přečetla jsem ji za 3 večery. Během dne už jsem se na ni moc těšila, jak to nakonec všechno dopadne. Četla se mně velice dobře. Autorka má zajímavý styl psaní a četla jsem od ní pouze tuto knihu. Někdy stačí opravdu zpomalit a uvědomit si, za čím se vlastně ženeme, a co nám to přináší. Jelikož život má nezapomenutelnou cenu a ne vždy jde podle toho, jak si ho naplánujeme. Do cesty nám mohou přijít překážky, které nelze jen tak překonat. Moje subjektivní hodnocení románu je rozhodně pozitivní. Titul s radostí doporučím všem čtenářům, kteří mají rádi nezapomenutelné příběhy o silných ženách.

Román Za pět let je silný příběh plný lásky, nečekaných zvratů. Je to příběh o přátelství, věrnosti, ztrátě, i velké síle, která vás pohltí a jen tak nepustí. Budete si představovat, jak Dannie prožívá své pocity.

Román má čtyřicet jedna kapitol, zakončen kapitolou poté a poděkováním autorky všem, co se na knize podíleli, případně jí pomáhali. Celkem 232 stran románu z Edice Světový bestseller je velmi silným čtením pro silné ženy a nejen pro ně. Trochu mně bylo líto, že je tak krátký a že už román končí. Na titulní stránce knihy je silueta obličeje ženy s pohledem na město a moře. Vyvolává ve mně smíšené pocity nejistoty, pohled do budoucnosti, o které vlastně nic nevíme.

Několik slov autorce:

Rebecca Serleová je americká autorka, která kromě románů píše i televizní scénáře. Vystudovala kreativní psaní na univerzitě v New Yorku, stihla vydat šest úspěšných knih a podílela se na televizní adaptaci své Young Adult série Famous in Love. Miluje filmy Nacy Meyersové, župany  poskytování nevyžádaných milostných rad. Žije střídavě v New Yorku a v Los Angeles.

Autor: Rebecca Serleová

Žánr: beletrie, společenský román, Edice Světový bestseller

Vydáno: 2021, Vydala Euromedia Group a.s. , Ikar, Praha

Počet stran: 232

Vazba knihy: pevná s papírovým přebalem

ISBN: 978-80-249-4412-8

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *