Venkovské sídlo – Časy se mění

Máte rádi rodinné ságy? Chcete si přečíst poslední díl této povedené trilogie? Tak právě vám je určen román Venkovské sídlo – Časy se mění. Pojďte si společně se mnou užít báječné čtení. 

Na venkovském sídle už konečně vypadá, že bude klid. Franziska je šťastná se svou láskou Waltrem, její vnučka Jenny žije se svým milým Ullim, který rozjíždí své podnikání v půjčovně lodí. Ve sklepě při stavebních pracích je nalezena kostra člověka a rozjíždí se sled událostí, které otevřou staré rány. Franziska si myslí, že to může mít souvislost s její zemřelou sestrou. Jak to nakonec vše dopadne? Bude mít Franziska konečně klid a bude zažívat pohodové dny? Tak to už se nechte překvapit a pusťte do čtení poslední části.

Rodinné ságy patří mezi oblíbené čtení. Mě tato sága velice zaujala. Autorka má za sebou již úspěšnou trilogii Panský dům, který jsem netrpělivě sledovala, až vyjde. Ne jinak tomu bylo i u novinky Anne Jacobsové s trilogií Venkovské sídlo.

Kniha se mně moc líbila a netrpělivě jsem čekala na její závěrečný díl. Jako vždy mě nezklamal. Tento román ve mě zanechal opravdu hluboký dojem a už se moc těším na další díla autorky Anne Jacobsové. Vždy jsou totiž povedená a stojí za přečtení. Moje subjektivní hodnocení románu je pozitivní  a rozhodně jej doporučím všem milovníkům rodinných ság.

Autorka velice dobře popisuje děj knihy, který se odehrává v roce 1995. Kniha má 352 stran a je rozdělena na kapitoly. Jazyk je srozumitelný a velice příjemný na čtení. Dějové linie se prolínají. Příběh střídavě vypráví několik osob jako je Kacpar, Franziska, Sonja, Jenny, Cornelia, Ulli, Audacia a Mína.

Závěrečný díl nové rodinné ságy od autorky bestselleru Panský dům vás bude bavit od začátku až od konce.

Několik slov o autorce:

Anne Jacobsová – uchvátila čtenáře už svou třídílnou rodinnou ságou Panský dům, v níž vypráví příběh jedné bohaté německé rodiny před 1. světovou válkou, během ní a v poválečných letech 1923 – 25, která se stala absolutním bestselerem nejen u nás, ale i v mnoha dalších zemích. Ve své nové trilogii Venkovské sídlo autorka líčí osud jednoho starobylého panského sídla a přilehlého statku v severovýchodním Německu a přibližuje nám životní příběhy jeho obyvatel v těžkých dobách 2. světové války a po ní, až do 90. let minulého století.

Autor: Anne Jacobsová

Žánr: román pro ženy, Edice světový Bestseller

Vydáno: 2020, Euromedia, Praha – edice světový Bestseller

Počet stran: 352

Vazba knihy: pevná s papírovým přebalem

ISBN: 978-80-249-4204-9

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *