Psí štěstí-pohodová romance

Moře, nádherné pláže, šumění vln, hebká psí srst, to vše můžete zažít v novince Petry Schierové s názvem Psí štěstí, vydala ji Grada pod značkou COSMOPOLIS letos v Praze. Tato kniha by vás mohla navnadit již na vaši dovolenou, která už se kvapem blíží. 

Mel je velmi úspěšná žena, s dobře našlápnutou kariérou. Jednoho dne ale dostane dopis od své pratety a ta ji odkázala její majetek, k tomu i krásný obchod s uměním, a dokonce i psa labradorku Čoko. Vše pod podmínkou, že bude rok její obchod provozovat. Vidina krásného bydlení na pobřeží je jistě lákavá, ale Mel nic neví o provozování obchodu a už vůbec netuší, jak pečovat o psa. Přijme Mel tuto výzvu, změní svůj život od základů? Opustí své bydlení, i dobře situovanou práci? Najde zde Mel nový domov i nové přátele? Tak to už se nechte překvapit a pusťte se do napínavého čtení. Šumění vln, procházky po pláži, vášnivá objetí i studený čumáček jednoho báječného pejska a ještě mnohem více vás čeká v tomto báječném románu z pera Petry Schierové.

Čtení románu jsem si užila a musím jej doporučit všem čtenářům i čtenářkám, kteří mají rádi moře, příjemné, pohodové romance, u kterého si chtějí odpočinout. Tento román jsem četla v době, kdy se venku opravdu hodně ochladilo a musím říci, že jsem si ho užila. Už se moc na moře těším a díky hlavní hrdince Mel se mně povedlo se na prosluněné pláže přenést alespoň pomocí knihy. Kniha má 26 kapitol, celkem 320 stran, a je zakončena ukázkou z knihy Kdo je tu šéf? Autorka zde přidala i dva recepty na báječné červíkové sušenky a citronovou limonádu tety Sybilly, které vám určitě budou chutnat. Moc ráda oba tyto recepty vyzkouším.

Ukázka z knihy:

Jestlipak Melanie věděla, jak roztomile a sexy vypadá i v promočených a zablácených šatech? Bože, měla bláto ve vlasech, v koutcích očí a pod uchem, přesně tam, kde věděl, že je obzvlášť citlivá na dotek. Když si zahanbeně škubala za triko, chtěl si ji přitáhnout k sobě a políbit ji. Ale neudělal to-prozatím. Když krátce po ní dorazil do domu, jen stěží uvěřil vlastním očím. Pohled na Melanii, která skotačila se psem a hadicí s vodou, tak nespoutaně se chichotala, v něm ještě teď vyvolával silný pocit. Ta scéna vypadala tak dojemně, že ho zahřálo u srdce.

Tady ho měl-důkaz, že za zdí z rozvážnosti a zdrženlivosti se skrývá úplně jiný člověk. Zábavná, pošetilá, dobrosrdečná a trochu bláznivá žena. Není divu, že se bála tuhle svou stránku odhalit. Ona měla strach sama ze sebe!

„My..byly jsme na písečných mělčinách…na procházce.“

„Hm, to vidím.“

„Trochu se nám to tam vymklo z rukou.“ Melanie se vyhnula jeho pohledu a začala rolovat hadici. „Čoko si bezpodmínečně chtěla hrát a já. No jo.“

„Přidala ses a naprosto nedůstojně ses s ní válela v blátě.“

„Do jisté míry..“ Stále se na něj nepodívala, jenom odnesla stočenou hadici do kůlny.

Alex ji následoval. „A pak jste se spolu osprchovaly zahradní hadicí.“ Ušklíbl se. „Zpíváš dost falešně.“

„Jen když se přitom směju.“

Několik slov autorce:

Schierová Petra se narodila v roce 1978, s manželem a psem žije v malé obci v západoněmeckém pohoří Eifel. Vystudovala historii a literaturu a od roku 2003 působí jako spisovatelka na volné noze. Je autorkou velmi úspěšných historických románů vydávaných nakladatelstvími Rowohlt Taschenbuch Verlag a HarperCollins, neméně oblíbené jsou i její vánoční a milostné romány vydané nakladatelstvími MIRA Taschenbuch, HarprCollins a Weltbild.

Je členkou autorského sdružení DELIA a předsedá porotám dvou jeho literárních cen.

Autorka: Schierová Petra

Přeložil: Rudolf Řežábek

Žánr: beletrie, společenský román

Vydáno: Vydala Grada a.s., pod značkou COSMOPOLIS, Praha, 2024

Počet stran: 320

Vazba knihy: brožovaná vazba s klopami

ISBN: 978-80-247-7838-9

Knihu můžete koupit zde:

Psí štěstí – Schierová Petra | Knihy Grada

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *