Moje léto v Řecku- žhavá letní romance pro všechny

Máte rádi Řecko? Chcete prožít romantický příběh ? Tak právě vám je určena novinka s názvem Moje léto v Řecku, jež vydalo nakladatelství CPress v Brně ve společnosti Albatros Media a.s. 

Becky se má postarat o luxusní vilu na ostrově Korfu v Řecku. Jak lépe si představit šest nekonečných týdnů u azurového moře. Její cesta ale není podle jejich představ. Po příletu do Athén a nouzovém přistání v Kefalonii nabere její vysněná dovolená trochu jiný rozměr. Zažije Becky krásné dobrodružství s Eliasem? Jak to nakonec všechno dopadne? Tak to už se nechte překvapit a pusťte se do napínavého čtení, které vás nenechá jen tak spát.

Kniha se mně moc líbila a její čtení jsem si užila od začátku až do konce. Provázela mě na mé dovolené u moře, takže tématika této knihy byla přímo zasazená do mého rozpoložení. Mám moc ráda romány s cestovatelskou tématikou a kniha s názvem Moje léto v Řecku se rozhodně povedla.

Kniha má 440 stran, celkem 61 kapitol, zakončena epilogem, poděkováním autorky a informacemi o autorce a také kontakty, kde můžete tuto autorku sledovat.

Ukázka z knihy:

„Na co mám čekat? Potřebujeme dopravní prostředek, ne?“ zavolala Petra. Becky už viděla, že Petra zasunula klíč do zámku a třese s ním, by zjistila, jestli zapadne. Pokud by se tak nestalo, pravděpodobně by to skončilo přelomením klíče napůl.

„Petro, zastav se na chvíli.“ Becky ji dohnala, přičemž jí jedna z žabek- s melouny na vnitřní straně, na kterých Hazel trvala, že je musí mít- sklouzla z prstů. „Opravdu bychom se neměly pohybovat na místech, která jsou zamčená.“ Nezdálo se, že by Petra poslouchala. Stále manipulovala klíčem, i když bylo zcela zřejmé, že nic neodemkne.

„Neslíbila ti auto, které budeš moci skutečně používat?“ zeptala se jí Petra, konečně vytáhla klíček ze zámku a strčila do něj jiný.

„No, myslím, že v inzerátu bylo napsáno, používání auta.“

„K čemu chceš použít tu hromadu harampádí pod plevelem?

Kromě recyklace?“ Dveře náhle povolily a pod Petřiným tlakem se otevřely. „A .jsme uvnitř!“

„Petro..“Becky se nezdálo. Ale musea Petru následovat, už jen proto, aby nic nevyvedla.

„Páni, to vůbec nevypadá jako garáž! Je tu čisto jako v domě!

Tedy poté co jsem ho uklidila po zvířatech.“ Petra měla pravdu.

Několik slov u autorce:

Mandy Baggotová je mezinárodně uznávaná autorka bestsellerů a spisovatelka oceněná mnoha literárními cenami. Je vítězkou ceny Innovation in Romantic Fiction na britském festivalu. Její romantická novela One Wish in Manhattan(Jedno přání na Manhattanu) se dostala do užšího výběru Romantic Novelits Association v kategorii Romantic Comedy Novel of the Year 2016.

Mandiny knihy byly doposud přeloženy do němčiny, italštiny, češtiny a maďarštiny. Mandy miluje řecký ostrov Korfu, bílé víno, country hudbu a kabelky.

Je také zpěvačkou, zúčastnila se pořadu televize ITV1-Who Dares Sings (Kdo si troufne zpívat)- a soutěže X-faktor. Mandy je členkou skupiny Romantic Novelits Association A Society of Autors a žije v Salisbury, hrabství Wiltshire, ve Velké Británii se svým manželem a dvěma dcerami.

Autorka: Mandy Baggotová

Přeložila: Andrea Procházková

Žánr: čtení pro ženy

Vydáno: 2023,  Nakladatelství CPress ve společnosti Albatros media, Praha

Počet stran: 440

Vazba knihy: vázaná s laminovaným potahem

ISBN: 978-80-264-4805-1

Knihu můžete koupit zde

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *