Láska po španělsku- senzace TikToku

Ráda bych se s vámi podělila o čtenářský zážitek z knihy Láska po španělsku, kterou vydala Euromedia Group, Ikar v roce 2023. Zážitek z knihy je opravdu úžasný. Pohodlně se posaďte a pusťte se do čtení. Tuto knihu jsem si přibalila na svou dovolenou u moře a musím říci, že jsem udělala velmi dobře. 

Catalina Martinová se chystá na svatbu do své rodné zemi, do Španělska. Všem ale řekla, že má v Americe přítele. Bohužel to ale není pravda a přemýšlí, jak z toho vybruslit. Její rodina, její bývalý se svou snoubenkou jsou velice zvědaví, koho jim Catalina vlastně představí. Má na to jen čtyři týdny, aby někoho našla. Jak to ale udělá? Aaron Blackford je její nesnesitelný kolega. Zpočátku ho Catalina odmítne, váhá, protože se jí zdá opravdu děsný, ale svatba se kvapem blíží a nemá jinou možnost. Užije si Catalina let i celé tři svatební dny? Jak to nakonec vše dopadne, tak to se nechte překvapit. Čeká vás velmi příjemné čtení na vaši dovolenou, taková příjemná letní romantika, která vás chytne hned od první strany a jen tak nepustí.

Román jsem si přečetla s velkou chutí, protože jsem na něj četla velmi pozitivní ohlasy a musím říci, že na mě velmi dobře zapůsobil. Zdánlivě jednoduchá zápletka vás bude bavit od začátku, až do konce. Autorka románu Elena Armas má velmi zajímavé a poutavé vyprávění děje i popisu postav, který se mně moc líbí. Zejména intimní scény byly velmi barvitě popsané. Mám moc ráda romány, při kterých hlavní postavy někam cestují a poznávají krásy různých destinací. Španělsko musí být nádherná země. Kniha má celkem 465 stran, dvacet sedm kapitol, zakončena epilogem a poděkováním autorky. Román doporučím všem cestovatelským a romantických duším a nejen jim.

Ukázka z knihy:

„Díky, Danieli. Mám se dobře, zaměstnává mě moje práce a .. můj život.“

„Jasně.“ Můj ex pokýval hlavou. „Vždyť žiješ v New Yorku. Vždycky jsem věděl, že dokážeš velké věci a dotáhneš to daleko.“

Než jsme spolu začali skutečně chodit, byl celý rok mým učitelem a během té doby jsem velice pilně studovala. Dřela jsem. To se později změnilo.

„A dotáhlas.“

„Dík, „zamumlala jsem. Hlavou se mi honily nejrůznější námitky. „Není to žádný velký úspěch.“

Aaron si lehce odkašlal. „Je,“ pronesla tiše, že jsem myslela, že to bylo určené jenom mým uším. Ale pak pokračoval. „Lina vede poměrně velký tým inženýrů v jedné z nejznámějších konzultačních společností v New Yorku. To je podle všech měřítek velký úspěch.“

„Páni.“ Daniel se škrobeně zasmál. „To je úžasné, Lino. Fakt.“

Jeho škrobenost trochu povolila. „Blahopřeju.“

Zamumlala jsem další díky, pořád ještě rudá z Aaronových slov.

Na dlouhou dobu se rozhostilo trapné ticho, až Danielův pohled zalétl ode mě k Aaronovi a pak zase zpátky. „Tak to je on, co? Ten tvůj americký přítel.

Několik slov autorce:

Elena Armas je španělská spisovatelka, která sama přiznává, že je beznadějná romantička a k velké nelibosti pana B. hrdá sběratelka knih. Po letech, kdy příběhy hltala a postovala o nich-no dobrá, vyřvávala- na svém instagramovém účtu, konečně sebrala odvahu a začala taky tvořit.

Vzhledem k tomu, že se nikdy nepokládala za dobrodruha, vystudovala chemické inženýrství a v partě svých přátel je známá jako Monica, se to dá rozhodně označit za tu nejděsivější věc, do jaké se kdy pustila. Zatímco tohle čtete, nejspíš si okusuje nehty do masa. Nejspíš je do háje strachy bez sebe.

Ale toho si nevšímejte, to je jen trocha-doufejme, že zdraví prospěšné trémy.

Hlavní je, že se s vámi může konečně podělit o svoje sny. Můžete se společně rozplývat nad šťastnými konci, a kdo ví, třeba se i trochu víc zamilovat do lásky. protože není právě tohle smyslem života.

Autorka: Elena Armas

Přeložila: Šárka Kadlecová

Žánr: beletrie, romantika, Edice světový bestseller, New Adult

Vydáno: 2023, Vydala Euromedia Group a.s. Ikar, Praha

Počet stran: 456

Vazba knihy: paperback

ISBN: 978-80-249-5037-2

Knihu můžete koupit zde

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *