Hvězdy na cestě – „Každý má svůj příběh, jen ho nikdy nevidíme celý.“

Máte rádi romány Karin Krajčo Babinské? Chcete prožít emotivní příběh, na který budete ještě dlouho vzpomínat? Máte jedinečnou možnost se začíst do novinky vydavatelství CPress s názvem Hvězdy na cestě. 

Vanda, úspěšná spisovatelka se na Krétě setkává se svým otcem Igorem, který se živí jako herec. O svou dceru celý život nejevil zájem. Prožijí spolu několik dní, v nichž k sobě hledají a vzájemně nacházejí cestu. Prožívají též mnoho vypjatých situací, ty jim pomohou dojít k odpuštění. Jak to nakonec vše dopadne? Dokáže Vanda změnit svůj život k lepšímu díky svému otci? To už se nechte překvapit a pusťte se do čtení. Příběh o lásce, vině a odpuštění vás rozhodně nenechá chladnými tak jako mě.

Na první pohled se tento příběh může zdát jako velice jednoduchý, ale opak je pravdou. Spletitost vztahů, nevyřčená slova, tragédie, která změnila několika lidem život k nepoznání ve vás bude  dlouho doznívat. Nesmírně si vážím toho, že jsem měla možnost si tento román přečíst, jelikož jsem už dlouho nečetla tak silný a nezapomenutelný příběh. Musím říci, že se mně moc líbil. Karin Krajčo Babinskou mám moc ráda, ale ještě jsem od ní nic nečetla. Román Hvězdy na cestě byl můj první a rozhodně si přečtu její další romány. Čtení jsem si užívala od začátku až do konce. Chvílemi jsem ani nedýchala a vnímala každé písmenko děje románu.

Knihu doporučím všem, co mají rádi Karin Krajčo Babinskou, její romány, také těm, co mají rádi Krétu a její nádhernou přírodu.

Kniha má 304 stran, celkem 36 kapitol a čte se velice dobře. Je srozumitelně psaná, má zajímavou zápletku. Obálka kniha je celá modrá. Má na sobě malou plachetnici a spousty drobných vlnek. Evokuje ve mně dalekou cestu, odpuštění, daleký cíl.

Příběh o lásce, vině a odpuštění vás rozhodně nechá chladnými.

Několik slov u autorce:

Karin Krajčo Babinská vystudovala na FAMU obor filmová a televizní režie. Po škole se řadu let živila natáčením reklamních spotů. Natočila dva celovečerní filmy – Pusinky (2007) a Křídla Vánoc (2014). Režírovala nejúspěšnější klipy kapely Kryštof (Ty a já, Zůstaň tu se mnou, Šňůry) a také jejich velké koncertní show, včetně té největší na Strahově pro 70 tisíc fanoušků. Se svým manželem Richardem Krajčem žije v Praze. V domě plném kytar, koček a psů vychovávají tři děti. V roce 2016 založila hojně navštěvovaný blog Kecy, kecy, kecičky. O rok později vyšla stejnojmenná kniha a Karin se stala úspěšnou spisovatelkou. V roce 2018 potěšila čtenáře románem Za sny.

Autor: Karin Krajčo Babinská

Žánr: čtení pro ženy

Vydáno: 2020,  Nakladatelství CPress ve společnosti Albatros media, Praha

Počet stran: 304

Vazba knihy: vázaná s papírovým přebalem s laminovaným přebalem

ISBN: 978-80-264-3298-2

Více informací naleznete zde

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *